پشتیبانی : 8 صبح الی 3 بعد از ظهر از طریق تیکت

0

سبد خريد شما خالي است !

خدمات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تنظیمات قالب

         


بدینوسیله برگزاری اولین دوره از سلسله رویدادهای سرمایه‌گذاری «ونچر360» با همکاری «معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» و «صندوق نوآوری و شکوفایی» اعلام می‌گردد.

-این رویداد فرصت مناسبی است برای صاحبان طرح‌های نوآورانه، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان جهت جذب سرمایه در دو محور «اپلیکیشن‌های خدمات عمومی، مالی و بیمه‌ای» و «تجهیزات و خدمات برق و الکترونیک».

-سرمایه‌...شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با هدف به اشتراک‌گذاری اطلاعات و جریان دانش در بین آزمایشگاه‌های کشور، در نظر دارد برای ارائه توانمندی های کشور در حوزه سم شناسی سلسله وبینارهایی آموزشی را برگزار نماید.

بر این اساس، اولین وبینار عمومی در این حوزه، روز یکشنبه 7 آذرماه از ساعت 8:30 تا 12 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

ارائه دهندگان به ترتیب:با برگزاری مجموعه رویدادهای "ایده تا جذب سرمایه" ستکس، ایده‌های برتر حوزه فضایی انتخاب و به سرمایه گذاران ارائه می‌شود.

به گزارش گروه اخبار رویدادهای علمی و پژوهشی و به نقل از ایسنا، مجموعه رویدادهای "ایده تا جذب سرمایه" ستکس (Satellite-based Talents Exploration) با هدف معرفی فعالیت‌های حوزه فضایی و زیست‌بوم کسب و کاری آن و همچنین شناسایی و توانمندسازی ایده‌پردازان این حوزه در قالب برگز...به گزارش گروه اخبار رویدادهای علمی و پژوهشی و به نقل از پایگاه خبری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد مجازی ارائه نیازهای صنعت لاستیک با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک لیزر مواد پیشرفته و ساخت برگزار می‌شود.

مانند بسیاری از صنایع دیگر، صنعت لاستیک نیز علی‌رغم دارا بودن سرمایه انسانی و صنعتی ارزشمند و بازار گسترده با نیازمندی‌هایی در زمینه مواد اولیه، قطعات و تجهیزات مورد نی...