اين رويه با هدف آشنايي کاربران با نحوه ثبت نام و تکمیل اطلاعات در سامانه خدمات آزمايشگاهي دانشگاه صنعتي امیر کبیر (پلي‌تکنيک تهران) تهیه شده است.

مرحله اول؛ با استفاده از منوی ایجاد حساب کاربری، فرايند ایجاد حساب کاربری را شروع کنید:

مرحله دوم؛ اطلاعات اولیه خود را وارد کرده و سپس بر دکمه ثبت نام کليک نمائید:

مرحله سوم؛ به پست الکترونيک خود، مراجعه کنید و فرآيند عضویت را تکمیل نمائید:

مرحله چهارم؛ پس از اتمام عضویت، با وارد کردن شناسه کاربری و رمز عبور، وارد سامانه شوید:

مرحله پنجم؛ چنانچه بخواهيد از تخفیفات در نظر گرفته شده برای گروه های مختلف کاربری (دانشگاهی و صنعتی) استفاده نمائيد، ضروری است که پس از ورود به سایت مشخصات خود را تکميل نمائید:

 

تذکر؛ کاربران دانشگاهي و صنعتي، پس از انتخاب گروه اصلي خود، اطلاعات متفاوتي را وارد مي‌کنند که به دلیل تفاوت در ساختار ادارای دانشگاه و صنعت است. در عين حال ضروری است که کلیه کاربران، صحت اطلاعات خود را با بارگذاری حکم کارگزینی (اساتید)، تصویر کارت دانشجویی (دانشجویان دانشگاه صنعتی امیر کبیر)، ارائه اصل و آپلود تصویر گواهي اشتغال به تحصیل (دانشجویان سایر دانشگاه ها) و يا فرم‌های مورد توافق بين دانشگاه و صنعت مورد نظر (کاربران صنعتی)، برای مدیر اجرایی سایت ارسال نمایند. مدیر اجرائي سایت حداکثر بعد از يک روز کاری، تأئید و یا عدم تأئید اطلاعات کاربر را بررسی کرده و نتیجه را از طریق سایت اطلاع خواهد داد.

 

 

 

این رويه با هدف راهنمايي کاربران با نحوه و مراحل ثبت سفارش انجام آزمون تهيه شده است.

مرحله اول؛ برای انتخاب خدمت مورد نظر خود، بر منوی «خدمات» کلیک کنید:

در ادامه می‌توانید بر اساس یکی از دو فیلتر «خدمات بر اساس کاربرد» و  «خدمات بر اساس نام آزمایشگاه» نسبت به یافتن خدمت موردنظر خود اقدام کنید؛ پس از یافتن خدمت موردنظر می‌توانید با کلیک بر روی عکس آن، به صفحه مشخصات محصول وارد شوید: